na_strone.png
kp czarne poziom.png

Patroni Medialni

tanukiPL_logo.png

WSPÓŁPRACA:

Współpraca programowa 

logo.png
DorigamiLOGO.png

Dorigami to projekt zakręconych pasjonatów, powstały w 2012 roku. Naszą pasją jest japońska sztuka składania papieru – origami. Wiemy o nim chyba wszystko i chętnie zagniemy Cię naszą wiedzą! Zapraszamy Cię do sali, w której króluje celuloza i dobra zabawa

Jesteśmy łódzkim Stowarzyszeniem zrzeszającym miłośników mangi, anime, jak i wszelkiej kultury i popkultury japońskiej. Działamy na terenie województwa łódzkiego organizując otwarte spotkania i prelekcje w Łódzkim Domu Kultury(zazwyczaj drugi i czwarty piątek miesiąca)dla każdego zainteresowanego, oraz wspieramy łódzkie wydarzenia mangowe dawką paneli, konkursów i pozytywnie zakręconych ludzi :D

Możecie ich nie znać, ale na pewno słyszeliście o tym, co robią. Ekipa do Zadań Śpiewalnych UltraStar T.A. zajmie się całodobową salą najlepszego programu do kompetytywnego karaoke. Czekają tysiące utworów, setki wrażeń i dziesiątki zdartych gardeł.

 

Poza tym, wizyta w sali będzie świetną okazją do zaistnienia w ogólnopolskim Rankingu UltraStara! 

Najbardziej rozpoznawalna ze wszystkich gier muzycznych! To tutaj czekają na Was ciekawe turnieje, miniturnieje i quiz, dzięki czemu każdy o różnym poziomie zaawansowania będzie mógł spróbować swoich sił w różnych trybach na różnych poziomach trudności. Zapraszamy więc wszystkich - nie ważne czy już gracie w to latami czy jednak dopiero zaczynacie swoją karierę w "klikanie w kółka".

Nakładaj efekty na muzykę w czasie rzeczywistym! Sound Voltex opiera się na podobnych zasadach co bardziej rozpoznawalne DJ Hero lub Guitar Hero, więc jeśli wcześniej spotkałeś się z tymi tytułami, mechanika gry nie będzie ci obca! Gra jest stosunkowo prosta do nauki i zawiera obszerną bibliotekę utworów, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.