na_strone.png
kp czarne poziom.png

Patroni Medialni

tanukiPL_logo.png

WSPÓŁPRACA:

Lista Gości Cosplayowych

Toru

Toru rozpoczęła swoją przygodę z cosplayem w 2010. Od tego czasu wykonała około 50 strojów. Przez ten czas aktywnie bierze udział w wielu konkursach cosplayowych. Dwukrotnie reprezentowała Polskę na finałach międzynarodowego konkursu C4 w roku 2015 i 2017, za pierwszym razem zajmując drugie miejsce w duecie z LinąSakurą. W cosplayu najbardziej lubi wszechstronność, to że jednego dnia na konwencie może być słodką księżniczką, a drugiego dzielnym rycerzem, a także możliwość prezentowania się na scenie i sesjach zdjęciowych wraz z przyjaciółmi.

Zel

Zel tworzy cosplaye od 2006 roku. Reprezentował Polske w międzynarodowych konkursach: w ECG - European Cosplay Gathering 2013 oraz EuroCosplay 2014 oraz Clara Cow's Cosplay Cup 2016 w Hadze. Cosplay jest dla niego pasjonującym i bardzo wymagającym hobby, a największa przyjemność sprawiają mu w nim występy sceniczne.

Shappi

Aleksandra Shappi Tora - tworzy kostiumy od 2009 roku, specjalizuje się w zbrojach, skrzydłach i odlewach. Cosplayowo zwiedziła już niezły kawałek Europy - jako uczestnik konkursów lub jako zaproszony gość. Współpracowała z wieloma twórcami gier jako cosplayerka - hostessa, twórca strojów , organizatorka konkursów cosplay i sędzia. Aktywnie wspiera polski świat cosplayu i chętnie działa w wielu inicjatywach fanowskich.

Hybryda

"Mówi się że szczęśliwi czasu nie liczą. Ja policzyłam. To już 10 lat... i tak do emerytury."
Cosplayerka z obsesją na punkcie nowych technologii, zawsze gotowa służyć radą. Wystarczy tylko podejść i zagaić. Reprezentantka Polski na EC w 2015.

Yukeshiro

Yukeshiro to cosplayerka z Krakowa, którą na codzień pasjonują również (pop)kultura Japonii, gry komputerowe i... koty. :3 Na swoim koncie ma już niemałą liczbę nagród i wyróżnień w konkursach cosplayowych, zarówno na imprezach o tematyce anime, jak i gier komputerowych. Najbardziej w cosplayu lubi tworzenie detali w strojach, a także uczestniczenie w przeróżnych sesjach zdjęciowych.

Foto by: Silver Kraken Photography
Foto by: Studio Zahora
Foto by: Chmurek